Wykrzyknik

Wykrzyknik

Menu
O nas

Wykrzyknik - Pracownia Projektowa

Jesteśmy autorską architektoniczną pracownią projektową, założoną w 2001 roku w Mikołowie. Doświadczenie zdobyliśmy projektując zarówno dla prywatnych, jak
i publicznych Inwestorów.

W architekturze cenimy możliwość kreowania przyjaznych
i funkcjonalnych przestrzeni, tych zamkniętych przegrodami budowlanymi, jak i tych między obiektami.

Z pasją szukamy pomysłów na niebanalne budynki i przyjazne wnętrza. Projektowanie to dla nas szczerość, otwartość na eksperymenty, a zarazem szacunek dla indywidualnych potrzeb Inwestora.

Wciąż się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy otwarci na nowe projektowe wyzwania. Szczególnie dumni jesteśmy z szeregu zrealizowanych wg naszych projektów budynków i wnętrz Służby Zdrowia.
wykrzyknik-hero4
wykrzyknik-hero3
wykrzyknik-hero2
wykrzyknik-1

Nasz Team

mgr inż. arch. Barbara Lemańska Kampa
mgr inż. arch. Barbara Lemańska Kampa
Dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach w 1998r. Już w trakcie studiów zdobywała umiejętności zawodowe w pracowni dr Tomasza Taczewskiego. Po dyplomie rozpoczęła pracę w tyskiej pracowni architektonicznej ``Urbi Projekt``, a także w firmie budowlanej. Po odbyciu praktyki zawodowej i zdobyciu uprawnień założyła razem z Wojciechem Kowalczykiem pracownię, która działa w Mikołowie od 2001r.
mgr inż. arch. Wojciech Kowalczyk
mgr inż. arch. Wojciech Kowalczyk
Dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach w 1999r. Jeszcze przed uzyskaniem dyplomu podjął pracę w tyskiej pracowni architektonicznej ``Urbi Projekt``, a nastepnie również w firmie budowlanej. Po odbyciu praktyki zawodowej i zdobyciu uprawnień zdecydował się na założenie w Mikołowie razem z Barbarą Lemańską Kampa architektonicznej pracowni autorskiej.

Zainteresowaliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami lub zobacz nasze projekty.